2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Nowy Sącz
Dodane 13 kwietnia 2024

Operator maszyn CNC

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowy Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Opis stanowiska pracy:

  • obsługa numerycznych maszyn CNC;

  • kontrola jakości w procesie wytwarzanego produktu;

  • wykonywanie pomiarów warsztatowych;

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (rysunek techniczny);

  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe;

  • dobra organizacja pracy;

  • gotowość do podjęcia pracy dwuzmianowej;

  • odpowiedzialność, dokładność, zaangażowanie;

  • wymagane doświadczenie związane z obsługą maszyn CNC;

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn Mazak ze sterowaniem Mazatrol oraz maszyn Haas ze sterowaniem fabrycznym

Oferujemy:

  •  Pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Wysokie wynagrodzenie zależne od doświadczenia zawodowego + premie ,

  •  Pakiet benefitów {bon paliwowy dla osób dojeżdżających z poza Nowego Sącza, bony świąteczne, paczki świąteczne dla dzieci}

  • możliwość pracy w systemie 4 dniowym { wydłużone zmiany od poniedziałku do czwartku}

W treści CV prosimy o zawarcie poniższej klauzuli:

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 793951130