2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Wodzisław Śląski
Dodane 30 kwietnia 2024

Operator maszyn CNC

Lokalizacja

Wodzisław Śląski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

GRILEX Spółka z o. o. poszukuje kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Wodzisław Śl.

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn CNC

  • kontrola jakości wykonywanych detali

  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej

  • dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania:

  • znajomość zagadnień związanych z obróbką skrawaniem

  • umiejętność obsługi obrabiarek CNC

  • znajomość rysunku technicznego

  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

  • gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności

  • możliwość nauki obsługi różnego typu maszyn CNC

  • ubezpieczenie grupowe

Wysokość wynagrodzenia ustalana podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV przez platformę OLX lub na firmowy

kontakt osobisty w godzinach od 08:00 - 14:00

tel.: 32 456 39 91; kom: 88*******75

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez GRILEX Sp. z o.o.

Lokalizacja

Wodzisław Śląski,

Śląskie

Śląskie, Wodzisław Śląski
ID: 874488306