2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Ciechanów
Dodane 30 kwietnia 2024

Operator maszyn CNC

Lokalizacja

Ciechanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy wiodącym producentem narzędzi skrawających, liderem na rynku krajowym, europejskim i światowym. Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Operator maszyn CNC.

Opis stanowiska:

  • nadzorowanie pracy maszyn, zapewnienie ciągłości podczas procesów obróbki,

  • kontrola zgodności parametrów  z rysunkiem technicznym, przy pomocy narzędzi pomiarowych,

  • stanowiskowa weryfikacja jakościowa wykonywanych detali.

Oferujemy:

  • dobrą atmosferę pracy w zespole,

  • pracę, na nowoczesnych maszynach,

  • możliwość zdobywania doświadczenia, podnoszenia kwalifikacji,

  • wysokie standardy bezpieczeństwa i warunków pracy,

  • wynagrodzenie zależne od umiejętności i zaangażowania pracownika,

  • praca w dynamicznie rozwijającej się organizacji, w duchu filozofii Lean Management.

Co pomoże Ci w realizacji zadań?

  • chęć do pracy i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

  • znajomość rysunku technicznego i umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,

  • umiejętność programowania lub pracy z przygotowanym programem na maszynie CNC,

  • umiejętność organizacji własnej pracy,

  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych,

  • ubezpieczenie na życie,

  • kawa/ herbata,

  • parking dla pracowników.

Lokalizacja

Ciechanów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ciechanów
ID: 890878816