2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Świdnica
Dodane 08 kwietnia 2024

Operator maszyn CNC

Lokalizacja

Świdnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata na stanowisko :

Główne zadania na stanowisku pracy:

  • obsługa maszyn sterowanych numerycznie (CNC)

  • kontrola wyrobu zgodnie z Planem Kontroli

  • sterowanie procesem zgodnie z zasadą SPC (Statystyczna Kontrola Procesu)

  • obsługa narzędzi pomiarowych właściwych dla stanowiska, produktu i operacji

  • przestrzeganie zasad bhp, ppoż. i ochrony środowiska obowiązujących w miejscu pracy

  • staranna realizacja powierzonych zadań

Nasze wymagania

  • wykształcenie: minimum zawodowe, preferowane w zakresie tokarstwa, szlifierstwa, frezerstwa, obróbki skrawaniem

  • doświadczenie zawodowe: preferowana obsługa maszyn CNC

  • znajomość rysunku technicznego

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • wysoką premię miesięczną,

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat bezpośrednio z firmą naszego Klienta,

  • możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego.

  • liczne benefity pozpałacowe,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • dofinansoweanie do nauki języków obcych,

  • dodatkowe świadczenia socjalne.

    Zachęcamy do wysyłania aplikacji poprzez formularz i stronę olx.pl

Lokalizacja

Świdnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Świdnica
ID: 902134297