2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Gdańsk
  7. Obsługa produkcji - Aniołki
Dodane Dzisiaj o 16:15

Operator Maszyn CNC

Wynagrodzenie

16 000 - 18 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Aniołki

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Inny

Turnmill Group - jesteśmy liderem w produkcji specjalizującej się w obróbce skrawaniem i wytwarzaniu. Koncentrujemy się na wysokiej jakości rozwiązaniach i wydajności. Nasze doświadczenie obejmuje zróżnicowaną produkcję, a także zaawansowaną mechanikę precyzyjną.

Oferujemy możliwości produkcyjne z szeroką gamą maszyn, spełniając unikalne wymagania Klientów.

Naszą misją w zakresie obróbki skrawaniem i produkcji jest tworzenie nowych rozwiązań dla łańcuchów wartości naszych Klientów.

Obecnie do naszego zakładu w Szwecji poszukujemy wyspecjalizowanych:

OPERATORÓW MASZYN CNC.

Lokalizacja:

Szwecja

Poszukujemy wielu kandydatów (wakaty: 10).

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn CNC, tokarki i frezarki (3 i 5 osiowej w oprogramowaniu ISO oraz MAZAC)

  • Doświadczenie w pracy przy produkcji seryjnej, jednostkowej

  • Umiejętność pomiaru detali i czytania rysunków technicznych

  • Konserwacja sprzętu, przestrzeganie norm jakości i bezpieczeństwa

  • Obsługa maszyny tnącej, znajomość technologii toczenia

  • Toczenie części metalowych zgodnie ze specyfikacją, planem pracy i rysunkiem

  • Wyrównywanie i centrowanie części metalowych, zwracając uwagę na wady powierzchni

  • Wprowadzanie korekt, ustawianie maszyny pod odpowiednie parametry wg rysunku technicznego

  • Przeprowadzanie pośrednich i końcowych kontroli części

 Nasze wymagania:

  • Gotowość do pracy zmianowej

  • Praca w systemie [6 tyg na 2 tyg 3 na 1]

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku Operator Maszyn CNC

  • Doświadczenie w pracy na maszynach ze sterownikiem MAZAC iso oraz Mazac

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Znajomość języka szwedzkiego mile widziana

To oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie - B2B lub umowa o prace w Szwecji (preferowane B2B)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia

  • Opłacone zakwaterowanie

  • Opłacone bilety lotnicze Polska - Szwecja - Polska [1 raz na 6 tygodni]

  • Długoterminową współpracę [od zaraz i na min 3 lata]

  • Wynagrodzenie miesięczne  około 2300 EURO netto

  • Pracę w pełnym wymiarze godzinowym

  • Odzież roboczą oraz narzędzia do pracy

  • Premia za pracę w godzinach niekomfortowych do 5500 Sek [miesięcznie]

  • Premia za polecenie do pracy 200 EURO

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Aniołki
ID: 902417823