2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Suchy Las
Dodane 16 kwietnia 2024

Operator maszyn CNC

Lokalizacja

Suchy Las

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

BWS EXPO Sp. z o.o. Firma zajmująca się projektowaniem, produkcją, montażem i serwisem stoisk targowych w Polsce i za granicą, poszukuje osoby na stanowisko: Operator maszyn CNC

Miejsce pracy: wielkopolska / Suchy Las

Wymagania:

-Znajomość programów typu CAD (AuotoCAD, GstarCAD lub DraftSight)

-Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży targowej

-Znajomość rysunku technicznego -Mile widziana umiejętność obsługi maszyn typu CNC

-Zdolność logicznego i przestrzennego myślenia

-Zaangażowanie, sumienność

-Gotowość do zdobywania nowych doświadczeń i podnoszenia własnych kwalifikacji Pracujemy z płytami drewnopodobnymi, płyty meblowe, płyty wiórowe, MDF, OSB.

Opis stanowiska:

- Obsługa maszyn - Uzbrajanie obrabiarki

- Korzystanie z narzędzi pomiarowych

- Analiza programu (dobór parametrów skrawania, narzędzi)

- Usuwanie zacięć i usterek - Prawidłowa realizacja procesu na obrabiarce

- Utrzymanie właściwego stanu technicznego obrabiarki

Oferujemy:

- Samodzielność działania

- Praca w młodym zespole

- Atrakcyjne warunki zatrudnienia

- Program benefitowy

- Spotkania firmowe i imprezy integracyjne

Lokalizacja

Suchy Las,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Suchy Las
ID: 910508435