2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Pszczyna
Paulina
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator Maszyn CNC

Wynagrodzenie

6 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pszczyna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

OPERATOR MASZYN CNC

Lokalizacja: Pszczyna

Stawka od 6500zł brutto

Twoje zadania:

  • Obsługa frezarki lub tokarki numerycznej

  • Wykonywanie elementów zgodnie z rysunkiem technicznym

  • Pisanie prostych programów na maszynę numeryczną

Od Ciebie oczekujemy:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych

  • Znajomość obsługi systemów Fanuc, Sinumerik, Heidenhain – mile widziana

Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę - bez pośredników, po 3 miesiącach możliwość umowy na czas nieokreślony

  • Stawkę  miesięczną od 6500 zł brutto, uzależnioną od doświadczenia

  • Możliwość zobaczenia miejsca pracy przed podjęciem zatrudnienia

  • Pracę w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22) od poniedziałku do piątku

  • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EWL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w: Aleje Jerozolimskie 160, 02-305 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: praca(małpa)ewl.com.pl.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Pszczyna,

Śląskie

Śląskie, Pszczyna
ID: 911290613