2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Gołków-Cegielnia
Dodane 23 kwietnia 2024

Operator Maszyn CNC

Wynagrodzenie

4 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gołków-Cegielnia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych (plotery tnąco-frezujące AXYZ ),

  • Przygotowanie materiałów do obróbki,

  • Kontrola jakości wykonywanej pracy,

  • Obsługa podstawowych narzędzi i elektronarzędzi (wiertarka, wkrętarka itp.),

  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • Zdolności manualno-techniczne,

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Komunikatywność, chęci do pracy i zaangażowanie.

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie dopasowane do posiadanych umiejętności i doświadczenia,

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole,

  • Pracę w stale rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Benefity pozapłacowe (ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny )

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

O nas

Tworzymy przykuwające uwagę reklamy, które w ciekawy sposób promują konkretną branżę, eksponują dostępne produkty oraz informują o usługach.

Działamy w dziedzinie promocji nie od dziś, dlatego wiemy, jak najlepiej zaprojektować reklamę, a następnie zrealizować pomysł, by całość była przystępna dla Klienta.

Lokalizacja

Gołków-Cegielnia,

Mazowieckie

Mazowieckie, Gołków-Cegielnia
ID: 912260814