2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Grodzisk Mazowiecki
Angelika Rosiak
Dodane 25 kwietnia 2024

operator maszyn CNC

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy operatora CNC do firmy z materiałami budowlanymi

stała umowa o pracę, 2 zmiany, atrakcyjne wynagrodzenie

Lokalizacja: Badowo-Mściska (5 min od centrum Mszczonowa)

oferujemy

  • stałą umowę o pracę
  • wynagrodzenie 33-37 zł brutto/h (jeśli masz doświadczenie i wyższe oczekiwania chętnie to omówimy)
  • pracę w systemie 2 zmianowym (6-14, 14-22)
  • pakiet benefitów pozapłacowych: Karta Multisport, prywatna opieka medyczna, nagrody za polecenie pracownika, rodzinne eventy integracyjne, świeże owoce, wsparcie ZFŚS, dofinansowanie nauki języków obcych, konkursy pracownicze
  • pakiet szkoleń technicznych i kompetencyjnych (możliwość wyrobienia uprawnień budowlanych, projektowych, wykonawczych)

zadania

  • przygotowywanie kompletnej dokumentacji technicznej dla operacji wykrawania i frezowania CNC
  • programowanie CNC
  • planowanie pracy maszyn na hali produkcyjnej

oczekujemy

  • doświadczenia w obsłudze ploterów drewna
  • umiejętności programowania CNC
  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  • umiejętności obsługi komputera

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki
ID: 912644995