2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Bolesławiec
Arche Consulting
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator Maszyn CNC

Lokalizacja

Bolesławiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy Kandydatów doświadczonych w pracy przy obsłudze maszyn CNC. Każdy poziom doświadczenia będzie brany pod uwagę. Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania.

Obowiązki:

  • obsługa maszyn CNC z oprogramowaniem np. Fanuc, Sinumerik (inne również mile widziane),

  • znajomość zasad pracy i programowania maszyn CNC,

  • ogólna znajomość sterowań CNC,

  • dobór odpowiednich narzędzi i parametrów w celu uzyskania detalu zgodnego z założeniami technicznymi,

  • wykonywanie przezbrojeń i zwolnień produkcji w oparciu o rysunek techniczny i dokumentację procesową,

  • przeprowadzanie pomiarów wykonanych detali,

  • wprowadzanie korekt baz, narzędzi,

  • uzupełnianie dokumentacji i analiza wyników,

  • dbałość o jakość produkowanych komponentów,

  • znajomość obróbki skrawaniem.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,

  • doświadczenie w branży motoryzacyjnej jako operator CNC,

  • bardzo dobra znajomość czytania i interpretowania rysunku technicznego (warunek konieczny),

  • umiejętność wykonywania pomiarów,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w bardzo dynamicznym i międzynarodowym środowisku motoryzacyjnym,

  • rozwój zawodowy w dynamicznym międzynarodowym i rozwijającym się biznesie,

  • przyjazna atmosfera, szacunek i wsparcie,

  • prywatna opieka medyczna,

  • praca zdalna i elastyczne godziny pracy,

  • kafeteria z różnymi benefitami,

  • dofinansowanie do posiłków,

  • szeroka oferta szkoleń i wsparcie kwalifikacji zawodowych,

  • bezpłatny parking dla rowerów i samochodów.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bolesławiec,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bolesławiec
ID: 912948914