2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Janikowo
Dodane 22 kwietnia 2024

Operator maszyn CNC

Lokalizacja

Janikowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Adjatech to dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna, wykonująca produkty aluminiowe i mosiężne. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, bazując na rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta.

Poszukujemy:

Operator tokarek i frezarek CNC - również do przyuczenia

Miejsce pracy: Poznań – Janikowo

Wymagania:

-Podstawowa znajomość obsługi/programowania maszyn CNC (frezarek i tokarek)

-Znajomość rysunku technicznego

-Dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym

-Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

-Dokładność i staranność podczas pracy

Mile widziane:

-Doświadczenie w obsłudze sterowania Sinumerik, Haas lub Fanuc

-Wykształcenie techniczne

Oferujemy ciągły rozwój umiejętności i doświadczenia.

Wynagrodzenie, jak i zakres obowiązków uzależnione jest od umiejętności.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Lokalizacja

Janikowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Janikowo
ID: 913719019