2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Osła
Dorota Piekutowska
Dodane 03 maja 2024

operator maszyn CNC

Lokalizacja

Osła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Praca w Osłej gm. Gromadka.Zorganizowany dojazd do pracy autobusami z Bolesławca, Chojnowa, Chocianowa.Praca na 2 zmiany od poniedziałku do piątku, wolne weekendy.Praca od zaraz. Mamy 2 nowe miejsca pracy. Aplikuj, czas działa na Twoją korzyść.

oferujemy

  • zorganizowany dojazd do pracy
  • praca na 2 zmiany (6-14 i 14-22) od poniedziałku do piątku
  • wolne weekendy
  • umowę o pracę tymczasową (umowa o pracę na czas określony, odprowadzamy wszystkie składki ZUS i podatki, umowa liczy się m.in. do emerytury)
  • po okresie 6 mies. możliwość zawarcia umowy bezpośrednio z zakładem
  • wynagrodzenie: 4800 brutto/m-c + premia uznaniowa

zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych typu: tokarka, frezarka, wiertarka

oczekujemy

  • praktyki na maszynach typu: tokarka, frezarka, wiertarka
  • znajomości rysunku technicznego
  • uprawnień do obsługi suwnic (jeśli ich nie posiadasz, pomożemy Ci je uzyskać w trakcie zatrudnienia)
  • umiejętności posługiwania się urządzeniami pomiarowymi np. suwmiarka

Praca od zaraz. Mamy 2 nowe miejsca pracy.Aplikuj, czas działa na Twoją korzyść.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Osła,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Osła
ID: 914647815