2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Stoczek Łukowski
Dodane 03 maja 2024

operator maszyn CNC

Lokalizacja

Stoczek Łukowski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy integratorem procesów przemysłowych oraz producentem urządzeń. Tworzymy innowacyjne rozwiązania będące odpowiedzią na potrzeby klientów.

Zapewniamy kompleksową realizację inwestycji - począwszy od koncepcji oraz zaprojektowania, aż po budowę i uruchomienie nowoczesnych linii technologicznych.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

OPERATOR MASZYN CNC TYPU PRASA KRAWĘDZIOWA, WALCARKA, WYOBLARKA

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie zleceń w oparciu o rysunek techniczny,

  • dokonywanie pomiarów wykonywanych detali,

  • sprawdzanie wyprodukowanych elementów pod kątem ilości i jakości wykonania,

  • bieżąca kontrola i utrzymanie dobrego stanu technicznego maszyn,

  • ścisła współpraca z zespołem produkcyjnym oraz konstruktorem,

  • wypełnianie dokumentacji związanej ze stanowiskiem pracy.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,

  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,

  • umiejętność doboru parametrów krawędziarki,

  • mile widziana znajomość programowania CNC,

  • dokładność, dbałość o narzędzia i porządek na stanowisku pracy,

  • komunikatywność.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Udział w różnorodnych projektach;

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;

  • Dużą samodzielność na stanowisku i ambitne zadania;

  • Przyjazną atmosferę pracy;

  • Realny wpływ na rozwój firmy.

Więcej informacji udzielę pod nr tel. 60*******06 Kamil

Osoby zainteresowane aplikowaniem na stanowisko proszone są o przesłanie CV na adres: k.kaczor[małpa]argospaw.pl

Osoby zainteresowane aplikowaniem na stanowisko proszone są o przesłanie CV.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Stoczek Łukowski,

Lubelskie

Lubelskie, Stoczek Łukowski
ID: 914666908