2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Piaskowiec
Dodane 25 kwietnia 2024

Operator maszyn CNC - dla osób doświadczonych i do przyuczenia

Lokalizacja

Piaskowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hydromechanika specjalizuje się w numerycznie sterowanej obróbce mechanicznej CNC. Przez 40 lat swojego istnienia firma zaznaczyła swoją obecność na rynkach międzynarodowych, gdzie jest rozpoznawaną marką kojarzoną z wysoką jakością produktów. Siłę naszej firmy stanowi zmotywowany zespół specjalistów, który nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i rozwija się wraz z firmą.

W związku ze stałym wzrostem zamówień poszukujemy osób chcących rozwijać się w bardzo perspektywicznym zawodzie:

Operatora maszyn CNC - oferta dla osób do przyuczenia

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn CNC – centra frezerskie CNC oraz tokarki CNC

  • Praca z dokumentacją produkcyjną

  • Kontrola jakości produkowanych elementów

  • Raportowanie błędów w procesie produkcji

Nasze oczekiwania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej i podstawowa znajomość rysunku technicznego

  • Chęć do nauki zawodu operatora maszyn CNC – zawodu wymagającego, ale z przyszłością

  • Nastawienie na długą współpracę i zdobywanie nowych umiejętności – jesteśmy firmą z wdrożonymi procedurami ISO, podchodzimy do szkoleń w sposób zorganizowany, proceduralny, ale wymaga to od pracownika chęci rozwoju – jest to dla Nas na prawdę kluczowe

To oferujemy:

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia

  • Wynagrodzenie w stawce godzinowej uzależnione od umiejętności i doświadczenia

  • Comiesięczne premie do każdej przepracowanej godziny pracy (najczęściej od 0 do 5 zł) – najlepsi pracownicy mogą otrzymać premie przekraczające 900zł

  • Szansę rozwoju w pracy z nowoczesnym parkiem maszynowym, podnoszenia kwalifikacji i dalszego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, prywatnej opieki medycznej

Liczba osób, które planujemy zatrudnić na to stanowisko: 5

OSOBY CHĘTNE ZAPRASZAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO

Lokalizacja

Piaskowiec,

Pomorskie

Pomorskie, Piaskowiec
ID: 743993406