2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podlaskie
  6. Obsługa produkcji - Dobrzyniewo Duże
Dodane 13 maja 2024

Operator maszyn CNC do mebli

Wynagrodzenie

4 500 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dobrzyniewo Duże

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Producent mebli biurowych – Bial-Meble Sp. z o.o. (spółka z 25-letnią historią) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH

Miejsce pracy: Dobrzyniewo Duże, ul. Szkolna 29

Zakres obowiązków:

·      obsługa maszyn CNC do produkcji mebli z możliwością przyuczenia

.      kontrola jakości na etapie produkcji;

·      uczestnictwo w załadunku mebli do transportu;

·      utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy.

Od kandydatów oczekujemy:

·      zaangażowania w powierzone obowiązki;

·      umiejętności pracy w grupie;

·      sumienności i dokładności podczas wykonywania obowiązków;

·      mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,

- wynagrodzenie: od 4500 do 9000 brutto za miesiąc

- dla osób z doświadczeniem stawka do uzgodnienia

- pracę II zmianowa od poniedziałku do piątku w godz. 6 - 14  i 14 - 22,

- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,

- możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie PZU,

- bezpieczną odzież roboczą,

- wsparcie opiekuna podczas okresu wdrożenia

- możliwość doskonalenia swoich umiejętności i rozwoju zawodowego

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Lokalizacja

Dobrzyniewo Duże,

Podlaskie

Podlaskie, Dobrzyniewo Duże
ID: 917982631