2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Bielsko-Biała
Dodane 27 kwietnia 2024

Operator maszyn CNC / Frezer CNC

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma "Ślusarstwo, Mechanika Maszyn Zygmunt Olma" świadczy usługi w zakresie obróbki skrawaniem i elektrodrążenia.

W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy nowych pracowników.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa obrabiarki CNC;

  • Wykonywanie detali zgodnie z dokumentacją techniczną;

  • Kontrola procesu obróbki, kontrola detali;

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy;

Wymagania:

  • Motywacja do pracy;

  • Znajomość rysunku technicznego;

  • Znajomość podstaw programowania;

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Możliwość przyuczenia absolwenta po szkole;

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Możliwość rozwoju;

  • Nowoczesne narzędzia pracy;

  • Dobra atmosfera pracy w zgranym zespole;

Jak aplikować - informacje

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres e-mail lub o kontakt telefoniczny.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

www.slusarstwo-olma.com

Administratorem danych osobowych jest Ślusarstwo, Mechanika Maszyn Zygmunt Olma 43-344 Bielsko-Biała Krzemionki 134a, NIP: 5470245351. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 758176601