2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Dębica
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator maszyn CNC - frezer CNC, tokarz CNC, wytaczarz CNC

Lokalizacja

Dębica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma PZM TECHNOLOGY Sp. z o.o. Sp. k. z Dębicy zatrudni pracowników na stanowiska:

OPERATOR MASZYN CNC - TOKARZ CNC, FREZER CNC, WYTACZARZ CNC

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w branży metalowej na maszynach CNC (3,4,5 osi)

  • Umiejętność obsługi warsztatowych narzędzi pomiarowych

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz zagadnień obróbki skrawaniem

  • Chęć rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji

  • Gotowość do pracy 2-zmianowej

  • Znajomość jednego z systemów sterowania: Sinumerik, Fanuc, Heidenhain, Okuma będzie dodatkowym atutem.

Zadania:

  • Ustawianie i obsługa obrabiarek CNC – tokarek, frezarek oraz wytaczarek

  • Nadzór nad prawidłowym wykonywaniem detali

  • Obróbka mechaniczna elementów stalowych, aluminiowych i nierdzewnych

  • Współpraca z operatorami na poszczególnych maszynach

Oferujemy:

  • Zdobywanie doświadczenia w pracy na maszynach 3,4 i 5-cio osiowych

  • Uczciwe wynagrodzenie

  • Przyjazną atmosferę w zespole operatorów i programistów chętnie dzielących się swoją wiedzą i doświadczeniem

  • Ambitną i rozwijającą pracę

  • Partnerskie traktowanie

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i warsztatach

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów, usprawnień

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Możliwość przyuczenia - 100% wsparcia i stopniowe wdrożenie do pracy

Lokalizacja

Dębica,

Podkarpackie

Podkarpackie, Dębica
ID: 683510318