2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Opoczno
Dodane 03 kwietnia 2024

Operator maszyn CNC – laser płaski lub tubowy lub Projektant CAD

Lokalizacja

Opoczno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Expo-Drew, Opoczno, ul. Piotrkowska 197A

Prowadzimy usługi produkcyjne w zakresie wytwarzania elementów z stali czarnej, nierdzewnej i aluminium według specyfikacji klienta.

W związku z ciągłym rozwojem przedsiębiorstwa poszukujemy pracowników na stanowiska:

  • Operator maszyn CNC – laser płaski lub tubowy

  • Planista produkcji

  • Projektant CAD

  • Kosztorysant

Jeżeli chcesz pracować w przyjaznym zespole, z zachowaniem równowagi pomiędzy pracą, a czasem wolnym, w nowoczesnym serwisie, w otoczeniu najnowszych technologii, za stawkę odpowiadającą Twoim umiejętnościom to stanowisko czeka na Ciebie!

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Miejsce pracy: Opoczno

Opis stanowiska pracy - Operator maszyn CNC:

  • obsługa maszyn CNC laser płaski lub tubowy

  • aktualnie system jednozmianowy

Opis stanowiska pracy - Projektant CAD:

  • znajomość rysunku technicznego

  • systematyczność, punktualność, samodzielność, kreatywność i zapał do pracy

  • Projektant CAD - znajomość Solidworks

  • znajomość branży metalowej.

Wymagania:

  • dokładność, precyzja i dobra organizacja pracy,

  • kompetencje miękkie (komunikatywność, otwartość),

  • zdolności manualne,

  • uprawnienia na wózek widłowy mile widziane

  • znajomość czytania rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie do uzgodnienia

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość przyuczenie absolwenta szkoły, osoby chętnej do pracy

  • praca od poniedziałku do piątku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV

Lokalizacja

Opoczno,

Łódzkie

Łódzkie, Opoczno
ID: 831123405