2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Milicz
Dodane 10 kwietnia 2024

Operator maszyn CNC - MHM WP Sp. Z o.o. w Miliczu

Wynagrodzenie

5 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Milicz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Wymagania:

  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych (suwmiarka)
  • znajomość podstaw obsługi CNC będzie traktowana jako atut dodatkowy

Opis stanowiska:

  • samodzielność przy ustawianiu obrabiarek CNC, w tym:
  • pisanie programów z panelu,
  • dobór narzędzi i parametrów,
  • dokonanie pomiarów podczas ustawiania wykonywanej części,
  • możliwość pracy w systemie 2-zmianowym,

Oferujemy:

  • pełne i kompletne szkolenie na operatora CNC aż do osiągnięcia samodzielności na stanowisku.
  • terminowe wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie na rynku lokalnym zależne od posiadanego doświadczenia oraz umiejętności,
  • możliwość nauki i rozwoju wewnątrz firmy,
  • ubezpieczenie grupowe.

Lokalizacja

Milicz,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Milicz
ID: 663328662