2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Poznań
  7. Obsługa produkcji - Jeżyce
Dodane 17 maja 2024

Operator Maszyn CNC - obróbka skrawaniem

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój zakres obowiązków:

obsługa maszyn CNC do obróbki skrawaniem (tokarki i/lub frezarki / centra obróbcze) ze sterowaniem Heidenhain, Mazatrol, Sinumerik,

samodzielna obsługa i programowanie maszyn,

dobór odpowiednich narzędzi,

dobór systemów mocowania i współudział w tworzeniu procesów technologii,

drobne prace ślusarskie (gratowanie, kalibracja gwintów itp.).

Nasze wymagania:

znajomość sterowania Mazatrol i/lub Heidenhein i/lub Sinumeric,

znajomość sterowania oparta na G-kodach będzie dodatkowym atutem,

znajomość rysunku technicznego,

umiejętność posługiwania się ręcznymi przyrządami pomiarowymi,

mile widziane uprawnienia do obsługi suwnicy,

Mile widziane doświadczenie w obróbce części wielkogabarytowych,

Znajomość starszych wersji sterowania Sinumeric będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy:

praca na nowoczesnych maszynach CNC (DECKEL MAHO, MAZAK, UNISIGN),

przyjazną rekrutację,

umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą,

praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, z doświadczonym zespołem,

wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,

przewidywalny grafik,

możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności,

ubezpieczenie na życie,

niekorporacyjna atmosfera,

współudział w tworzeniu nowych rozwiązań mających na celu podniesienie wydajności i jakości pracy.

Benefity:

dofinansowanie zajęć sportowych,

dofinansowanie szkoleń i kursów,

spotkania integracyjne,

kawa / herbata,

parking dla pracowników,

możliwość uzyskania uprawnień.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 886738032