2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Zduńska Wola
Dodane Dzisiaj o 07:25

Operator maszyn CNC - PLASTEM Zduńska Wola

Lokalizacja

Zduńska Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Od 20 lat zajmujemy się projektowaniem maszyn technologicznych i uruchamianiem systemów transportu wewnętrznego w przemyśle. Nasza załoga liczy 120 osób. Pracujemy dla takich firm jak: Grupa Żywiec, Browar Tychy, Bahlsen, Wedel, Ferrero, Coca-Cola.

W związku z rozbudową zakładu poszukujemy wykwalifikowanej kadry z doświadczeniem

www.plastem.pl

OPERATOR MASZYN CNC

Miejsce pracy: Zduńska Wola

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn CNC (tokarka lub frezarka),

  • mile widziana obsługa maszyn,

  • dbałość o terminową realizacje zleceń produkcyjnych,

  • obsługa urządzeń pomiarowo – kontrolnych,

  • możliwość przyuczenia do zawodu,

  • dbałość o powierzone stanowisko oraz wyposażenie.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe oraz socjalne,

  • pracę w innowacyjnej firmie ukierunkowanej na długoletnią pracę w przyjaznej atmosferze,

  • rozwój zawodowy poprzez systematyczne szkolenia kierunkowe,

  • umowę o pracę.

Oczekujemy:

  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe,

  • znajomość rysunku technicznego,

  • znajomość technologii obróbki skrawaniem,

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi,

  • umiejętność pracy w dużym zespole pracowniczym.

Lokalizacja

Zduńska Wola,

Łódzkie

Łódzkie, Zduńska Wola
ID: 644922153