2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Żory
Dodane 30 kwietnia 2024

Operator Maszyn CNC praca w Żorach

Lokalizacja

Żory

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Operator Maszyn CNC - praca w Żorach

Zakres obowiązków:

• obsługa maszyn CNC do kształtowania i obróbki elementów metalowych

 (np. frezarka, giętarka, tokarka)

• bieżąca kontrola jakości wytwarzanych komponentów.

Czego oczekujemy:

• punktualność i samodyscyplina,

• gotowość do pracy w trybie 3-zmianowym,

• mile widziana umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych (np. suwmiarka).

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie

• Atrakcyjne wynagrodzenie + premie do 37 %

• Liczne premie dodatkowe

• Szeroki pakiet socjalny (premie na Święta, wczasy pod gruszą, paczki dla dzieci)

• Dofinansowanie do kart sportowych FITPROFIT

• Ubezpieczenie grupowe - UNIQA

• Opieka medyczna - MEDICOVER

• Atrakcyjny system poleceń pracowniczych (pracownicy za każdą poleconą osobę, która zostanie zatrudniona, otrzymają atrakcyjny bonus finansowy w wysokości 1000,00 zł brutto)

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony danych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO) informuję, iż: Administratorem danych jest Kuźnia Polska S.A. w Żorach,ul. Strażacka 43. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b i c RODO w zw. z art. 221 KP. Natomiast inne dane będą przetwarzane na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Dane będą przechowywane przez okres do 3 m-cy od momentu zakończenia rekrutacji. Dane nie będą dalej udostępniane. Przysługuje prawo: dostępu do treści swoich danych oraz otrzymania ich kopii, do sprostowania i do usunięcia swoich danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz do cofnięcia danych osobowych w każdym czasie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed wycofaniem zgody. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa UOD, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy RODO z dnia 27.04.2016 r. lub innych przepisów dotyczących ochrony danych. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 750064400