2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Plewiska
Dodane Dzisiaj o 18:44

Operator maszyn CNC - tokarki Mazak - Plewiska

Wynagrodzenie

35 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Plewiska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Mała firma produkcyjna z PLEWISK zajmująca się obróbką skrawaniem metali i tworzyw przy produkcji małych serii drobnych elementów złącznych, zatrudni do stałej i spokojnej współpracy samodzielnego i zaangażowanego operatora tokarek automatycznych CNC firmy MAZAK.

Główne zadania:

- odczytywanie parametrów z rysunków technicznych

- uzbrojenie maszyny w narzędzia niezbędne do wykonania określonej pracy

- wprowadzanie ręcznie korekt programów z pulpitu maszyny

- nadzór nad prawidłową pracą kilku maszyn

- dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi - kontrolowanie pomiarów wykonywanych detali

- drobne prace ślusarskie

- utrzymanie porządku na stanowisku pracy

- rozładunek i załadunek auta dostawczego

- wypełnianie dokumentacji firmowej itp.

Wymagamy:

- doświadczenia w pracy na tokarkach CNC (mile widziane doświadczenie na tokarkach MAZAK)

- umiejętność czytania rysunków technicznych

- umiejętność obsługi ręcznych przyrządów pomiarowych

- podstawowe wiadomości o materiałach i narzędziach używanych w obróbce skrawaniem - samodzielna organizacja pracy i zdolności manualne.

Proponujemy:

-na początek umowę na czas próbny (może być na umowie zlecenie jeżeli komuś odpowiada), dalej umowę o pracę na pełen etat,

- Wynagrodzenie wg stawki godzinowej, płatne terminowo na koniec miesiąca,

- Pracę w godzinach 6-14 / 14-22 (obecnie jest uruchomiona tylko pierwsza zmiana),

- Wolne weekendy.

Lokalizacja

Plewiska,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Plewiska
ID: 918777629