2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Rybnik
Dodane 24 kwietnia 2024

Operator Maszyn CNC - Tokarz

Wynagrodzenie

5 300 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rybnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Operator – Programista: tokarki CNC

Zadania:

Ustawienie i centrum tokarskiego ze sterowaniem Sinumeric

Wykonywanie elementów na podstawie dokumentacji technicznej / CAM

Nadzór nad prawidłową pracą maszyny

Dbałość o dobry stan techniczny maszyny

Wymagania:

Doświadczenie w obsłudze obrabiarek CNC min. 2 lata

Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego oraz posługiwanie się narzędziami i przyrządami pomiarowymi

Kreatywność, umiejętność rozwiązywania problemów, analityczne myślenie

Wysoka jakość pracy, dokładność, samodzielność

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej w oparciu o umowę o pracę

Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i realizacji planu pracy

Możliwość rozwoju zawodowego – szkolenia, kursy

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, prześlij swoje CV, umieść w nim klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb koniecznych do realizacji procesu rekrutacji przez Miku Metal System S.C. zgodnie z ustawą z dn. 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku.”

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji.

Lokalizacja

Rybnik,

Śląskie

Śląskie, Rybnik
ID: 654322111