2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Sobienki
Dodane Dzisiaj o 09:31

Operator maszyn CNC (wykrawarka laser) JAKMET Sp. zo.o.

Wynagrodzenie

4 650 - 6 850 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sobienki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

zadania: · wykonywanie prac wg powierzonej dokumentacji, · obsługa specjalistycznych maszyn i urządzeń CNC( m.in. wykrawarki, lasera), · przygotowanie, uruchamianie i obsługa maszyn sterowanych numerycznie, · samokontrola wykonanej pracy. oczekiwania: · mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej w pracy przy obsłudze maszyn CNC, · umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi, · znajomość rysunku technicznego i umiejętność pracy na jego podstawie, · dokładność i dbałość o szczegóły wykonywanych detali, ·zaangażowanie i samodzielność. oferujemy: · umowę o pracę, · atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, · pracę w systemie zmianowym, · pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Lokalizacja

Sobienki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sobienki
ID: 646323687