2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Oława
Dodane 31 maja 2024

Operator maszyn CNC - wykrawarka TRUMPF, prasa krawędziowa VIMERCATI

Lokalizacja

Oława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma ZAKPOL (www.zakpol.eu) jest producentem stalowych ościeżnic drzwiowych na rynek krajowy i eksport. Nasze wyroby dostarczamy do marketów budowlanych na terenie całego kraju, a także na obiekty inwestycyjne (hotele, szpitale, szkoły itd.).

Świadczymy również usługi w zakresie lakierowania proszkowego dla firm z różnych branż (automotive, transport publiczny, budownictwo).

Zakład produkcyjny mieści się w Oławie przy ul. Portowej 1.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa wykrawarki CNC marki TRUMPF,

  • Obsługa prasy krawędziowej CNC marki Vimercati, GADE,

  • Wczytywanie programów CNC,

  • Tworzenie programów na maszynie,

  • Wprowadzanie korekt w programach,

  • Kontrola jakości wykonanych detali za pomocą narzędzi pomiarowych (suwmiarka, kątomierz).

  • Współpraca z zespołem produkcyjnym i nadzorowanie podległych pracowników.

  • Ustawianie i mocowanie obrabianych detali na maszynie.

Wymagania:

  • Znajomość rysunku technicznego,

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC,

  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych (suwmiarka, kątomierz),

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Zdolności organizatorskie i samodzielność w działaniu.

  • Umiejętność programowania obrabiarek CNC.

  • Znajomość obsługi komputera,

Oferujemy:

• Zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę,

• Wynagrodzenie godzinowe + dodatki,

• Terminowe wypłaty wynagrodzeń,

Informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikację na stanowisko można przesłać poprzez OLX lub wypełniając formularz na stronie: www. zakpol.eu/o-nas/kariera/

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Oława,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Oława
ID: 918938943