2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Bytom
Dodane 02 maja 2024

Operator maszyn - darmowy transport z 20 miast, super benefity - [KB]

Wynagrodzenie

6 040 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bytom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Human&Hunter Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z długoletnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą, która z zaangażowaniem pozyskuje personel pracowniczy dostosowany do potrzeb naszych Klientów. Nr 6664 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko: Operator maszyn.

W Human&Hunter czeka na Ciebie:

  • transport pracowniczy z ponad 20 miejscowości m.in. Bytom, Chorzów, Katowice, Sosnowiec, Tychy, Czeladź,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,

  • stawka godzinowa 35,95 zł brutto*,

  • płatny 2-tygodniowy okres wdrożenia,

  • otrzymanie wewnętrznego certyfikatu CNC po ukończeniu szkolenia,

  • możliwość przejścia bezpośrednio w struktury Klienta (po przepracowaniu min. pół roku),

  • bogaty system premiowy (premia frekwencyjna 800 zł, produkcyjna 7 procent i regulaminowa 8 procent),

  • program poleceń - 1500zł/os poleconą do pracy,

  • wolne święta,

  • na wybranych stanowiskach bon żywieniowy 630 zł,

  • 40% zniżki na produkty firmy,

  • paczki na święta dla dzieci,

  • nauka języka polskiego dla osób z UA z certyfikatem,

  • extra bonus za polecenie pracownika do pracy w Human&Hunter.

* stawka brutto z wszystkimi dodatkami (bez nadgodzin).

Zakres zadań:

  • obsługa maszyn produkcyjnych,

  • kontrola jakości wytwarzanych odlewów żeliwnych tarcz hamulcowych,

  • pakowanie gotowych wyrobów.

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym, 4 brygadowym,

  • wykształcenie techniczne,

  • umiejętność logicznego myślenia, liczenia,

  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych, np. suwmiarka.

Informujemy, że Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Human&Hunter Sp. z o.o.40-015 Katowice, Ul. Francuska 8. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem siedziby Administratora lub pod adresem e-mail: iodo[małpa]sgpgroup.eu. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art.6 ust.1 pkt a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) w celu procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, przy czym niepodanie danych osobowych uniemożliwia realizację celu rekrutację na wskazane stanowisko pracy. Odbiorcami Państwa danych osobowych są podmioty zlecające rekrutację Administratorowi oraz podmioty należące do Grupy SGP. Za zgodą kandydatów po zakończeniu procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez Administratora danych. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 3 lata od momentu złożenia zgody na przetwarzanie danych. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO. Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 912615454