2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Kielce
Dodane 23 kwietnia 2024

Operator maszyn do cięcia metali- Kielce

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wytwórnia Konstrukcji Stalowych poszukuje osoby na stanowisko:

Operator maszyn do cięcia metali.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn do cięcia metali.

  • Obsługa wypalarki plazmowej.

  • Obsługa robota typ Kaltenbach.

Wymagania:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Znajomości rysunku technicznego.

  • Umiejętności pracy w zespole oraz dyspozycyjności.

  • Zdolności manualnych oraz umiejętności praktycznego rozwiązywania problemów technicznych.

Mile widziane:

  • Uprawnienia UDT (Urząd Dozoru Technicznego) z zakresu sterowania suwnicy z poziomu roboczego uprawnienia.

  • Uprawnienia do obsługi palnika acetylenowo – tlenowego.

Zapewniamy:

  • Stabilne, długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Praca w systemie dwuzmianowym 6-14, 14-22.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Premię za polecenie pracownika.

  • Dofinansowanie do posiłków przez 12 miesięcy w roku.

  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover z możliwością wykupienia pakietu dla członków rodziny.

  • Dodatkowe ubezpieczenie UNIQA.

  • Świadczenia socjalne (np. bony w okresie świątecznym).

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

  • Udział w szkoleniach i kursach zawodowych.

  • Możliwość wyjazdu na kontrakty zagraniczne.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 819857755