2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Grudziądz
Dodane 30 kwietnia 2024

Operator maszyn do cięcia typu ploter

Lokalizacja

Grudziądz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Masz pasję do motoryzacji?

Marzysz o pracy przy tworzeniu luksusowych wnętrz samochodowych dla prestiżowych marek?

Chcielibyśmy Cię poznać!

Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu jako operator maszyn do cięcia typu ploter z możliwością 5 tygodniowego szkolenia.

Nawet jeśli nie posiadasz wcześniejszego doświadczenia, ale jesteś zdeterminowany, by zdobyć umiejętności, ta oferta jest dla Ciebie!

Visscher-Caravelle Automotive Group jest międzynarodową firmą o globalnym zasięgu produkującą maty samochodowe.

Nasze zakłady produkcyjne znajdują się w Polsce, Australii, Meksyku, Chinach i Malezji, a biura sprzedaży w Holandii, Australii, Wielkiej Brytanii, Francji, Stanach Zjednoczonych i Chinach.

Główny zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Grudziądzu.

Wyroby z tego zakładu trafiają do niemal wszystkich najważniejszych producentów samochodów na świecie.

Racjonalizatorskie rozwiązania w obszarze organizacji pracy i nowoczesne systemy wspomagające zarządzanie pozwalają na ciągłe umacnianie wiodącej pozycji naszej Firmy na rynku.

Multidyscyplinarny charakter naszej pracy, międzynarodowe zespoły projektowe oraz kompleksowe zadania stwarzają idealne warunki do rozwoju kariery.

Główne zadania operator maszyn cięcie/ploter:

  • Przygotowanie maszyny do pracy, w tym załadowanie materiału, ustawienie parametrów cięcia i sprawdzenie sprawności maszyny.

  • Wykonywanie cięć zgodnie z dokumentacją techniczną.

  • Kontrola jakości cięć.

  • Nadzór nad stanem maszyny i materiałów.

  • Czyszczenie i konserwacja maszyny

Profil idealnego kandydata:

  • Chęć nauki

  • Pro aktywność

  • Mile widziana podstawowa znajomość obsługi komputera

  • Dokładność, precyzja i odpowiedzialność.

  • Umiejętność pracy w zespole.

Co oferujemy:

  • Praca w systemie 3- zmianowym

  • Zapewniamy szkolenie stanowiskowe trwające do 5 tygodni

I. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PPHU Visscher-Caravelle Poland Sp. z o.o., ul. Składowa 7, 86-300 Grudziądz.

  • W sprawie ochrony danych osobowych można skontaktować się:

– listownie ul. Składowa 7, 86-300 Grudziądz

Lokalizacja

Grudziądz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Grudziądz
ID: 858225814