2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa produkcji - Ełk
Dodane 23 kwietnia 2024

Operator Maszyn do Obróbki Metalu

Lokalizacja

Ełk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

EXMOT SULEWSKI SP. Z O.O., NAJWIĘKSZY PRODUCENT FILTRÓW I WKŁADÓW FILTRACYJNYCH W REGIONIE, POSZUKUJE OSOBY NA STANOWISKO:

OPERATOR MASZYN DO OBRÓBKI METALU

OBOWIĄZKI:

  • Obsługa maszyn manualnych do obróbki plastycznej metalu;

  • Obsługa maszyn CNC do obróbki plastycznej metalu;

  • Kontrola jakości z wykorzystaniem narzędzi pomiarowych.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie techniczne - średnie lub zawodowe;

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi;

  • Dobra organizacja pracy i zaangażowanie;

  • Umiejętność samodzielnego wykonywania powierzonych zadań jak i pracy w zespole.

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie w pracy z obróbką plastyczną metali;

  • Umiejętność programowania w G-kodzie;

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Pakiet benefitów pozapłacowych (bilety do kina, teatru, karta „Aktywny Ełk”, karnet Calypso).

Praca w EXMOT to praca pełna wyzwań i odpowiedzialnych zadań. Dołączając do nas zyskujesz nie tylko wartościowe umiejętności i doświadczenie, ale również zespół, na którym możesz polegać.

Czujesz, że jest to oferta dla Ciebie? Nie wahaj się i dostarcz swoje CV do siedziby firmy: ul. Przemysłowa 6B w Ełku lub prześlij na adres mailowy.

Zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych pozwoli nam włączyć kandydata w proces rekrutacyjny: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Niniejsza zgoda może zostać wycofana w każdej chwili.”

Lokalizacja

Ełk,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ełk
ID: 880353511