2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Chynów
Dodane 09 kwietnia 2024

Operator maszyn do ostrzenia pił

Lokalizacja

Chynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Oferta Pracy: Operator Maszyn do Ostrzenia Pił

Opis stanowiska:

Obsługa maszyn do ostrzenia pił, w celu zapewnienia ich optymalnego stanu i wydajności.

Ostrzenie różnego rodzaju pił do cięcia drewna.

Wykonywanie precyzyjnych ustawień maszyn oraz dobieranie odpowiednich parametrów ostrzenia w zależności od rodzaju piły.

Monitorowanie procesu ostrzenia i kontrola jakości ostrzy.

Wykonywanie drobnych napraw i konserwacji maszyn.

Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania:

Doświadczenie w obsłudze maszyn do ostrzenia pił będzie dodatkowym atutem.

Umiejętność obsługi narzędzi oraz zdolności manualne.

Dokładność, precyzja oraz umiejętność pracy w zespole.

Znajomość podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Gotowość do nauki i doskonalenia umiejętności.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonych pracowników.

Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych kwalifikacji.

Jeśli jesteś zainteresowany/a pracą jako operator maszyn do ostrzenia pił w naszej firmie, prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny

Lokalizacja

Chynów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Chynów
ID: 910600560