2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Grodzisk Wielkopolski
Dodane 16 kwietnia 2024

Operator maszyn do produkcji folii 4800 zł -6000 zł netto

Lokalizacja

Grodzisk Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma Quickpack we współpracy z firmą DTJ w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje pracowników na stanowisko: OPERATOR MASZYN

Zadania:

  • obsługa maszyn do produkcji worków foliowych;

  • kontrola produkowanych wyrobów.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy;

  • możliwość szybkiego awansu;

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • stabilne warunki zatrudnienia;

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • pracę w zgranym zespole.

Oczekujemy:

  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym;

  • umiejętności pracy w zespole;

  • spostrzegawczości, systematyczności, dokładności,

  • efektywnego wykorzystania czasu pracy.

Praca w Grodzisku Wielkopolskim.

Mile widziani kandydaci posiadający doświadczenie na podobnym stanowisku.

Prosimy o składanie CV poprzez platformę OLX lub kontakt telefoniczny od pn.-pt. w godz. 7:00 -15;00

Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych))."

Lokalizacja

Grodzisk Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Grodzisk Wielkopolski
ID: 629778420