2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa produkcji - Pasym
Dodane 15 kwietnia 2024

Operator maszyn do produkcji opakowań foliowych

Wynagrodzenie

4 224 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pasym

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Poszukujemy kandydatek na stanowisko

OPERATORA MASZYN

Miejsce pracy Pasym

Opis stanowiska pracy:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych,
  • dbanie o jakość wytwarzanych produktów
  • kontrola jakości produktów
  • dbanie o czystość na stanowisku pracy
  • rzetelne i sumienne wykonywanie pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w uznanej firmie produkcyjnej,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji,
  • Do wynagrodzenia możliwość premii,
  • Dodatkowe benefity, na przykład ubezpieczenie grupowe,

CV proszę przesyłać za pośrednictwem portalu OLX

Lokalizacja

Pasym,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Pasym
ID: 594087787