2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Słupsk
Aleksandra
Dodane Dzisiaj o 16:05

Operator Maszyn do Produkcji Worków

Wynagrodzenie

4 800 - 5 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

P.P.H.U. "STOLKO" S.C.

to producent folii oraz opakowań foliowych, który stawia w swoim zespole na zdrowy oraz przyjazny klimat. Pracując w zgranej ekipie osiągamy wspólne cele.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Operator maszyn do produkcji worków

Miejsce pracy: Słupsk, ulica Słoneczna

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn i urządzeń produkujących worki foliowe,

  • dbałość o jakość zleconego produktu oraz kontrola procesów produkcyjnych,

  • dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy,

  • prowadzenie dokumentacji zleceń produkcyjnych.

Wymagania:

  • praca 2-zmianowa (6:00-14:00; 14:00-22:00), gotowość do pracy 3-zmianowej (22:00-6:00)

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,

  • precyzyjność oraz dokładność w działaniu,

  • komunikatywność, umiejętność pracy w grupie,

  • samodzielność na stanowisku pracy.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 4800 zł brutto/miesiąc + premia uznaniowa,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pełen wymiar etatu,

  • prywatna opieka medyczna,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • karty MultiSport,

  • dodatki świąteczne,

  • pracę w rodzinnej firmie o stabilnej pozycji rynkowej,

  • przyjazną atmosferę i bezpieczne środowisko pracy.

Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli w CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez P.P.H.U. "STOLKO" S.C. E. Kończal, I. Stolarczyk, J. Kończal w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 712150615