2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Wola Krzysztoporska
Dodane 23 kwietnia 2024

Operator maszyn - Dział Opakowań

Wynagrodzenie

5 350 - 6 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wola Krzysztoporska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma DCR Sp. z o.o. jest na rynku od ponad 10 lat. Jesteśmy liderem w swojej branży. Zajmujemy się regeneracją opakowań przemysłowych takich jak paletopojemniki i beczki oraz produkcją regranulatów z tworzyw sztucznych.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator maszyn w dziale Opakowań

Zakres obowiązków:

  • Prawidłowa i bezpieczna obsługa maszyn;

  • Zapewnienie efektywnej pracy obsługiwanych maszyn;

  • Kontrola jakości wyrobu;

  • Przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane czynności;

  • Dyspozycyjność – praca na 2-3 zmiany;

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;

  • Wynagrodzenie: od 5350 zł. brutto;

  • Premia Wielkanocna: 500 zł. netto;

  • Premia Bożonarodzeniowa: 500 zł. netto;

  • Premia za polecenie nowych pracowników (od 700 do 1000 zł.);

  • Możliwość uzyskania uprawnień na wózki widłowe UDT;

  • Dodatek stażowy;

  • Możliwość pracy w nadgodzinach (soboty) - 100% dodatkowo płatne;

  • Dopłaty do pracy w godzinach nocnych;

  • Szkolenia stanowiskowe i podnoszenie kompetencji;

  • Kawę i herbatę za darmo;

  • Możliwość awansu na stanowisko lidera produkcji;

  • Konkursy z nagrodami dla pracowników.

Osoby zainteresowane prosimy o dodanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich

danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez

DCR Sp. z o.o. z siedzibą w Woli Krzysztoporskiej, ul. Przemysłowa 1, 97-371

Wola Krzysztoporska, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady

(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w

związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu

takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o

ochronie danych) oraz z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych

osobowych."

Lokalizacja

Wola Krzysztoporska,

Łódzkie

Łódzkie, Wola Krzysztoporska
ID: 654181703