2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Bielsko-Biała
Dodane Dzisiaj o 07:47

Operator maszyn - EATON

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy częścią amerykańskiej korporacji EATON działającej na całym świecie. W 2005 roku powstał nowoczesny zakład w Bielsku-Białej, w którym aktualnie pracuje ponad 1000 osób. Produkujemy zawory silnikowe, popychacze hydrauliczne i dźwigienki zaworowe, których odbiorcami są koncerny przemysłu motoryzacyjnego na całym świecie.

Nasze procesy produkcyjne, to głównie obróbka metali - jest to produkcja zautomatyzowana, realizowana na maszynach sterowanych numerycznie. W Eaton szczególnie cenimy przestrzeganie naszych wysokich standardów BHP oraz zaangażowanie Pracowników w życie organizacji – np. poprzez zgłaszanie pomysłów na usprawnienia, udział w warsztatach, a także uczestnictwo w licznych grupach zainteresowań oraz akcjach charytatywnych.

Jesteśmy jednym z największych i najważniejszych zakładów Eaton w Europie. Poszukujemy Pracowników ze względu na ciągły rozwój obszarów produkcyjnych oraz stały wzrost zamówień.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn montażowych, szlifierek i maszyn kontrolnych.

  • Ustawianie maszyn zgodnie z planem produkcyjnym – po uprzednim przeszkoleniu.

  • Kontrola wyrobów zgodnie z instrukcjami.

  • Monitorowanie procesu produkcyjnego.

  • Utrzymywanie porządku i czystości w miejscu pracy.

  • Przestrzeganie zasad BHP, przepisów ochrony środowiska i procedur jakościowych.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej.

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym oraz 4-brygadowym.

  • Zaangażowanie i motywacja do pracy.

  • Dużym atutem w pracy u nas będą umiejętności techniczne (majsterkowanie, dokonywanie prostych napraw).

Oferujemy:

  • Bezpieczne środowisko pracy.

  • Umowę o pracę bezpośrednio z Eaton.

  • Wparcie opiekuna wdrożenia.

  • Dodatek płacowy do systemu czterobrygadowego.

  • Atrakcyjny system premiowy.

  • Bezpłatną, prywatną opiekę medyczną.

  • Kartę Multisport.

  • Firmową stołówkę z bogatym menu w przystępnych cenach.

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

  • Wydarzenia dla pracowników i ich rodzin oraz zespołowe spotkania integracyjne.

  • Grupy zainteresowań oraz sekcje sportowe finansowane przez Eaton.

  • Program poleceń pracowników.

  • Pranie odzieży roboczej – wyprana odzież robocza dostarczana jest bezpośrednio do Twojej szafki.

  • Możliwość dojazdu autobusami miejskimi linii numer 10 oraz 20.

  • Rozwój w dużej, międzynarodowej organizacji, silnie wspierającej awanse wewnętrzne.

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 621869106