2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Zabrze
Electrolux
Dodane 25 kwietnia 2024

Operator maszyn - Electrolux Zabrze

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

W Electrolux mamy wspólny cel – sprawić, aby codzienne życie było łatwiejsze i przyjemniejsze. Nasi ludzie dokładają wszelkich starań aby osiągnąć ten cel i wszyscy razem przyczyniają się do sukcesu Grupy. Dzięki temu, że jesteśmy obecni w ponad 100 krajach na świecie, Electrolux zyskał miano międzynarodowej firmy, która daje szansę osiągnięcia sukcesu oraz rozwoju zawodowego.

Electrolux Poland Sp. z o.o. oddział w Zabrzu, fabryka okapów kuchennych poszukuje kandydatów na stanowisko:

OPERATOR MASZYN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa maszyn (prasy, giętarki, zgrzewarki) w zakresie produkcji komponentów do

    okapów kuchennych,

  • dbałość o jakość produkowanych materiałów,

  • osiąganie wyznaczonych wskaźników produkcyjnych.

OCZEKUJEMY:

  • zdolności manualnych i precyzji w wykonywanych czynnościach,

  • umiejętności widzenia przestrzennego,

  • otwartości i umiejętności pracy w zespole,

  • dyspozycyjności.

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:

  • doświadczenie w pracy produkcyjnej,

  • znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych (suwmiarka, kątomierz).

OFERUJEMY:

  • pracę od zaraz i stabilne zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio w Electrolux,

  • comiesięczną premię produkcyjno-frekwencyjną,

  • świadczenia z ZFŚS (m.in. wczasy pod gruszą, świadczenia i/lub paczki świąteczne),

  • koszyk benefitów (prywatna opieka medyczna LuxMed lub dostęp do platformy WORKSMILE), MultiSport,

  • dofinansowanie do posiłków, przekąsek i napojów znajdujących się w automatach na terenie zakładu,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • pakiet szkoleniowy i wdrożeniowy,

  • pracę w systemie 3-zmianowym

Więcej informacji dostępnych na stronie internetowej: www.pracawelectrolux.pl

Praca u nas to inwestycja we własne bezpieczeństwo - szczególnie dbamy o przestrzeganie zasad BHP!

Osoby zainteresowane pracą, proszone są o przesłanie CV zawierającego klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Electrolux Poland Sp. z o.o. do celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Jeśli chcesz, żeby Twoja aplikacja była wykorzystywana do przyszłych rekrutacji, prosimy o umieszczenie na CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w okresie 6 miesięcy przez Electrolux Poland Sp. z o.o. również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 862044654