2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Wolbrom
ES SYSTEM K SP Z O.O.
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator maszyn ES SYSTEM K

Lokalizacja

Wolbrom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma ES SYSTEM K jest wiodącym producentem mebli chłodniczych, zapewniających efektowną ekspozycję i świeżość produktów w sklepie. Produkujemy urządzenia chłodnicze, z których korzysta obecnie ludność z ponad 50 krajów na świecie. Nasz zespół liczy blisko 800 osób, którym oferujemy bezpieczne i stabilne miejsca pracy z perspektywą rozwoju zawodowego

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Operator maszyn

Twoje obowiązki na stanowisku pracy:

·         obsługa wykrawarek i pras krawędziowych sterowanych numerycznie,

·         dobór odpowiednich narzędzi i parametrów w celu uzyskania elementu zgodnego z założeniami technicznymi,

·         obsługa ręcznych narzędzi pomiarowych

Wymagania:

·         znajomość oraz obsługa przyrządów pomiarowych takich jak: suwmiarka, kątomierz

·         umiejętność czytania rysunku technicznego

·         dokładność i samodzielność podejmowanych działań

Oferujemy:

·         stabilne miejsce zatrudnienia w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

·         pracę w firmiei będącej liderem branży, w młodym i zgranym zespole,

·         umowę o pracę na pełny etat,

·         dofinansowanie lekcji języków obcych i zajęć sportowych

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Wolbrom,

Małopolskie

Małopolskie, Wolbrom
ID: 837831774