2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Rawa Mazowiecka
Dodane 23 kwietnia 2024

Operator maszyn - Fabryka Mebli

Wynagrodzenie

4 500 - 5 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma CDF Sp. z o.o. powstała w 2017 r. Zajmujemy się produkcją mebli, głównie są to meble skrzyniowe do samodzielnego montażu. Posiadamy zaawansowany park maszynowy, wyposażony w maszyny renomowanych producentów Homag, Biesse.

W związku z dynamicznym rozwojem oraz rozbudową nowoczesnego parku maszynowego firma CDF Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko:

OPERATOR MASZYN

Miejsce pracy : Rawa Mazowiecka

ZADANIA:

  • Obsługa maszyn – produkcja elementów mebli;

  • Kontrola poprawności wykonanych elementów;

  • Przygotowanie maszyny do pracy oraz dbałość o jej poprawne funkcjonowanie;

  • Prace pomocnicze przy produkcji;

  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

WYMAGANIA:

  • Chęć do przyuczenia do wykonywania zawodu operatora;

  • Punktualność oraz przestrzeganie zasad BHP;

  • Dokładność oraz sumienne podejście do powierzonych zadań;

  • Gotowość do pracy w systemie II zmianowym (poniedziałek – piątek);

OFERUJEMY:

  • Stałą oraz stabilną pracę w Fabryce Mebli;

  • Zatrudnienie od zaraz;

  • Pracę na dwie zmiany od poniedziałku do piątku;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Terminową wypłatę wynagrodzeń oraz atrakcyjny system awansów;

  • Premię frekwencyjną oraz wydajnościową;

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;

Do CV prosimy o dołączenie niżej wymienionych klauzul

Wyrażam

zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do

realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o

ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z

Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27

kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem

danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia

dyrektywy 95/46/WE (RODO),

 Wyrażam

zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze

mnie dokumencie aplikacyjnym, dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Mam prawo wycofać udzieloną zgodę w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie

wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie

takiej zgody przed jej cofnięciem

Administratorem danych jest CDF SP. Z O.O., Ul. Miodowa 2, 96-200

Rawa Mazowiecka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000669322,

której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi,

XX Wydział Gospodarczy KRS, NIP 835-160-76-77.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane

aplikacje.

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka,

Łódzkie

Łódzkie, Rawa Mazowiecka
ID: 860450543