2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Komorniki
Dodane 03 czerwca 2024

Operator maszyn I do 5100 brutto I praca w systemie III zmianowym

Wynagrodzenie

5 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Komorniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Obecnie dla naszego klienta zajmującego się produkcją komponentów oraz stalowych i aluminiowych części dla branży motoryzacyjnej poszukujemy osób do zatrudnienia na stanowisko: Operator Maszyn

Lokalizacja: Komorniki (obok Środy Śląskiej)

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie do 5100 zł brutto

  • Premia frekwencyjna 300 zł brutto po 3 miesiącach przepracowanych

  • Zatrudnienie na początek w oparciu o umowę o pracę tymczasową z perspektywą długofalowej współpracy i przejęcia bezpośrednio przez pracodawcę.

  • Praca na III zmiany od pon do pt (wolne weekendy)

  • Pakiet Benefitów (karta MultiSport, ubezpieczenie na życie , owocowe wtorki, bezpłatny parking, program rekomendacji pracowników)

  • Szkolenie w pierwszych tygodniach pracy przy maszynach

  • Możliwości rozwoju i doskonalenia swoich kwalifikacji

Zadania:

  • Ustawianie i obsługa maszyn produkcyjnych

  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej

  • Kontrola jakości produkowanych materiałów

  • Wymiana narzędzi skrawających i pił z nastawami

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji

  • Znajomość podstawowych narzędzi

  • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy

  • Chęć do rozwoju i poszerzania umiejętności

Zapraszamy osoby zainteresowane do aplikowania oraz do kontaktu pod numerem + 48 504 791 396

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Komorniki,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Komorniki
ID: 918014747