2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Jaroszów
Dodane 24 kwietnia 2024

operator maszyn i urządzeń

Lokalizacja

Jaroszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

JARO Spółka Akcyjna jest jedynym w Polsce dostawcą niskoglinowych, glinokrzemianowych surowców ogniotrwałych o wysokich parametrach jakościowych i użytkowych. Do Spółki należy kopalnia odkrywkowa glin ogniotrwałych „Stanisław” oraz zakład przetwórczy surowców mineralnych wyposażony m.in. w piece obrotowe, kruszarki, młyny, suszarnie i przesiewacze.. Siedzibą JARO S.A. jest miejscowość Jaroszów położona w województwie dolnośląskim, na terenie gminy Strzegom.

Obecnie poszukujemy operatorów na stanowiska:

- operator urządzeń sortujących, przenośników

- operator urządzeń do suszenia, rozdrabniania, przenośników

OFERUJEMY:

·         stabilne warunki zatrudnienia

·         wynagrodzenie stałe plus premia

·         dofinansowanie do posiłków

·         szkolenia i kursy na koszt pracodawcy

·         ubezpieczenie grupowe.

·         bony świąteczne

·         świadczenie urlopowe

GŁÓWNE ZADANIA:

·         przygotowywanie maszyn i urządzeń do eksploatacji

·         uruchamianie, zatrzymywanie, nadzorowanie i regulowanie urządzeń

·         sprawdzanie prawidłowości i kompletności zamocowanych osłon części wirujących

·         sprawdzanie ogólnego stanu technicznego maszyn i urządzeń

·         kontrolowanie procesu produkcji

·         kontrola jakości

·         stałe konserwowanie elementów urządzeń oraz uzupełnianie oleju i smarów w punktach smarowych mechanizmów i napędów określonych w instrukcji

·         przestrzeganie obowiązujących instrukcji obsługi maszyn i urządzeń

 CZEGO OCZEKUJEMY:

·         umiejętności pracy w zespole.

·         gotowości do pracy w systemie zmianowym.

·         doświadczenie przy obsłudze maszyn

·         sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań

przestrzegania ustalonych standardów jakościowych

Lokalizacja

Jaroszów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jaroszów
ID: 897661763