2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Wadowice
Maspex
Dodane 29 kwietnia 2024

Operator maszyn i urządzeń

Lokalizacja

Wadowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Twój zakres obowiązków
  • obsługa maszyn, w tym mycie i przezbrajanie,
  • kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń,
  • przestrzeganie zaleceń i procedur na wydziale produkcji,
  • dbanie o wysoką jakość wytworzonych produktów,
  • dbanie o zachowanie czystości i bezpieczeństwa na stanowisku pracy,
  • raportowanie zmiany produkcyjnej (wydajność, kontrole jakościowe itp.).
Nasze wymagania
  • mile widziana umiejętność obsługi komputera lub paneli sterowniczych
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze urządzeń/linii automatycznych
  • odpowiedzialność i umiejętność pracy w grupie,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym – możliwa praca w systemie trzyzmianowym lub czterobrygadowym,
To oferujemy
  • jeżeli już masz doświadczenie, pomożemy Ci się rozwinąć, jeśli nie, wszystkiego Cię nauczymy!
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość pracy z cenionymi przez konsumentów​ markami branży spożywczej,
  • zadania, które pozwolą Ci poszerzać Twoje umiejętności,
  • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę,
  • długą listę benefitów pozapłacowych, a wśród nich dofinansowanie prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie dla Ciebie i Twojej rodziny​, paczki świąteczne, wyprawki dla pierwszoklasistów, dofinansowanie do wypoczynku dzieci i wiele innych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Wadowice,

Małopolskie

Dokładna lokalizacja
Małopolskie, Wadowice
ID: 911980292