2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łowicz
Maspex
Dodane 14 maja 2024

Operator maszyn i urządzeń

Lokalizacja

Łowicz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Stale się rozwijamy, a już wkrótce uruchamiamy kolejne linie produkcyjne, w związku z tym poszukujemy wielu kandydatów na stanowisko Operatora maszyn i urządzeń - aplikuj, być może czekamy właśnie na Ciebie!

Twój zakres obowiązków
  • obsługa i kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń,
  • przestrzeganie zaleceń i procedur na wydziale produkcji,
  • dbanie o wysoką jakość wytworzonych produktów,
  • dbanie o zachowanie czystości na stanowisku pracy.
Nasze wymagania
  • odpowiedzialność i umiejętność pracy w grupie,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym, 4-brygadowym,
  • chęć zdobywania wiedzy z zakresu obsługi maszyn produkcyjnych,
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy wydane przez UDT.
To oferujemy
  • jeżeli już masz doświadczenie, pomożemy Ci się rozwinąć, jeśli nie, wszystkiego Cię nauczymy!
  • możliwość pracy z markami branży spożywczej, cenionymi przez konsumentów,
  • zadania, które pozwolą Ci poszerzać Twoje umiejętności,
  • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę,
  • dofinansowanie posiłków oraz świadczenia socjalne,
  • długą listę benefitów pozapłacowych, a wśród nich dofinansowanie prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie dla Ciebie i Twojej rodziny​, możliwość dojazdu transportem zakładowym, paczki świąteczne, wyprawki dla pierwszoklasistów, dofinansowanie do wypoczynku dzieci i wiele innych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Łowicz,

Łódzkie

Dokładna lokalizacja
Łódzkie, Łowicz
ID: 915418839