2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Wieleń
Dodane 15 kwietnia 2024

Operator maszyn i urządzeń do obróbki drewna

Lokalizacja

Wieleń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Patria-Top sp. z o.o. to główny dostawca drewnianej architektury ogrodowej dla wiodącego dystrybutora na rynku niemieckim. Nasze wyroby osiągnęły wysoki standard jakości, cieszą się niesłabnącym popytem i są sprzedawane na terenie całej Europy Zachodniej. Mając na uwadze dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa poszukujemy kandydata na stanowisko Operator maszyn i urządzeń do obróbki drewna.

Zakres obowiązków:

·        obsługa frezarki, czopiarki, strugarki czterostronnej,

·        monitorowanie pracy maszyn i urządzeń,

·        mile widziane uprawnienie do obsługi wózka widłowego

Nasze wymagania:

·        zaangażowanie i chęć do pracy,

·        samodyscyplina,

·        dokładności i sumienności,

·        podstawowa wiedza z zakresu obsługi maszyn,

·        mile widziane doświadczenie w branży drzewnej,

·        praca w systemie zmianowym,

To oferujemy:

·        stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·        możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez korzystanie ze szkoleń zawodowych,

·        perspektywę długofalowego zatrudnienia,

·        warunki finansowe adekwatne do posiadanych kwalifikacji,

·        benefity pozapłacowe,

·        świadczenia finansowane z zfśs,

·        dofinansowanie do zajęć sportowych

Lokalizacja

Wieleń,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wieleń
ID: 911907183