2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Dobczyce
Magdalena
Dodane 29 kwietnia 2024

Operator maszyn i urządzeń (Operator linii SMT)

Lokalizacja

Dobczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy częścią Grupy Glamox – jedną z pięciu największych firm oświetleniowych rynku profesjonalnego na świecie. Tworzymy nowe technologie, wyznaczamy trendy, posiadamy własne zakłady produkcyjne na terenie Polski oraz kompleksowe zaplecze do realizacji najbardziej śmiałych i nowatorskich wizji w obszarze oświetlenia. Do naszego Zespołu poszukujemy kreatywnych, odważnych, samodzielnych i odpowiedzialnych kandydatów, którzy lubią wyzwania, są otwarci na nową wiedzę oraz potrafią kreować rzeczywistość wokół siebie.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy:

Miejsce pracy: Dobczyce

Nr ref. GK/NT/06/2024

Zadania na stanowisku pracy:

  • montowanie układów elektronicznych w technologii SMT zgodnie z przyjętymi normami efektywności oraz wymaganiami technologicznymi,

  • przeprowadzanie samokontroli jakościowej montowanych elementów, podzespołów zgodnie z wytycznymi norm IPC,

  • obsługa i programowanie maszyn i urządzeń na linii montażu SMT,

  • wykonywanie konserwacji maszyn,

  • dbanie o stan techniczny narzędzi, maszyn i stanowiska pracy,

Wymagania:

  • znajomość komponentów elektronicznych,

  • znajomość technologii montażu SMT układów elektronicznych,

  • umiejętność czytania schematów ideowych, montażowych, dokumentacji produkcyjnej,

  • uprawnienia SEP do 1kV Eksploatacja,

  • mile widziana znajomość norm: IPC-610 oraz IPC-7711

Zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie będącej liderem w branży,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • opiekę medyczną, dofinansowanie do karty sportowej,

  • przyjazny tryb wdrożenia oraz szkolenia.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Dobczyce,

Małopolskie

Małopolskie, Dobczyce
ID: 913623861