2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Bochnia
Dodane 16 kwietnia 2024

Operator maszyn i urządzeń

Lokalizacja

Bochnia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy pracowników na stanowisko operator urządzeń przy obsłudze linii produkcyjnej wyrobów stalowych.

Zakres obowiązków:

- przygotowanie materiałów do produkcji

- obsługa maszyn produkcyjnych (suwnica, żuraw)

- pakowanie i załadunek produkcji

- kontrola wyprodukowanych wyrobów

Oferujemy:

- umowę o pracę na pełny etat - system premiowy

-możliwość pracy w nadgodzinach

- stabilność zatrudnienia

Wymagania:

- chęci i motywacja do pracy

- umiejętność pracy w zespole

- zaradność

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w Procesie rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie dodatkowych danych osobowych zawartych w moich CV przez RYSTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ , ul. Partyzantów 17B, 32-700 Bochnia; KRS: 0000944076; NIP: 8681983751; REGON: 520879538,, w celu prowadzenia aktualnej rekrutacji z moim udziałem.

Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych rekrutacjach:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na cele rekrutacji przyszłych z moim udziałem przez RYSTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ , ul. Partyzantów 17B, 32-700 Bochnia; KRS: 0000944076; NIP: 8681983751; REGON: 52087953

KLAUZULA INFORMACYJNA RODO DLA KANDYDATA DO PRACY na stronie internetowej firmy RYSTAL Sp. z o.o.

Lokalizacja

Bochnia,

Małopolskie

Małopolskie, Bochnia
ID: 912177645