2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Ołdrzychowice Kłodzkie
Dodane 15 kwietnia 2024

Operator Maszyn i Urządzeń prowadzący zmianę

Lokalizacja

Ołdrzychowice Kłodzkie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Omya jest wiodącym światowym producentem minerałów przemysłowych, głównie wypełniaczy oraz pigmentów na bazie węglanu wapnia oraz dolomitu, a także globalnym dystrybutorem specjalistycznych środków chemicznych. Do swojego zakładu w Ołdrzychowicach kłodzkich poszukujemy osoby na stanowisko: Operator Maszyn i Urządzeń zarządzający zmianą

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn i urządzeń w procesie produkcyjnym:

    • przenośniki taśmowe

    • urządzenia sortujące oraz rozdrabniające

    • młyny mielące

  • Paletyzacja gotowych produktów oraz ich transport do miejsca składowania.

  • Prowadzenie zmiany produkcyjnej (zespołu 2-3 osobowego).

  • Kontrola jakości procesu produkcyjnego.

  • Wykonanie raportu po zakończeniu zmiany produkcyjnej.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe związane z:

    • obsługą maszyn w procesie produkcyjnym

    • obsługą wózków widłowych

  • Znajomość podstaw branży technicznej, tj. maszyn, urządzeń i narzędzi stosowanych przy przeróbce surowców.

  • Wykształcenie: techniczne, min, zawodowe.

  • Znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT

  • Uprawnienia na ładowarkę (klasa I)- mile widziane, istnieje możliwość opłacenia kursu przez firmę

  • Uprawnienia do eksploatacji urządzeń energetycznych do 1 kV– mile widziane

Lokalizacja

Ołdrzychowice Kłodzkie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Ołdrzychowice Kłodzkie
ID: 910302296