2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Tomaszów Mazowiecki
Roldrob
Dodane 23 kwietnia 2024

Operator maszyn i urządzeń Strefy Wysokiego Ryzyka

Wynagrodzenie

5 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

 Dołącz do zespołu Firmy ROLDROB S.A. w Tomaszowie Mazowieckim

OBECNIE SZUKAMY KANDYDATA NA STANOWISKO

OPERATOR MASZYN i URZĄDZEŃ STREFY WYSOKIEGO RYZYKA

Oferujemy:

·      Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

·      Dobre warunki wynagradzania ( od 5000 do 5500 brutto), oraz dopłatę urlopową

·      Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, w tym „wczasy pod gruszą” i nieoprocentowane pożyczki pracownicze, premie świąteczne, Karty Multisport oraz Pakiety Medyczne, ubezpieczenie grupowe

·      Rozwój kompetencji przez udział w ciekawych projektach i szkoleniach

·      Miłą i niekorporacyjną atmosferę pracy, w profesjonalnym zespole skupionym na wspólnych celach

Zakres obowiązków:

·      Obsługa maszyn produkcyjnych

·      Postępowanie zgodnie z obowiązującymi instrukcjami stanowiskowymi

·      Sprawdzanie stanu technicznego maszyny/linii produkcyjnej (lub jej części) oraz informowanie działu technicznego o potrzebie naprawy lub wymiany

·     Bieżąca regulacja i wymiana elementów eksploatacyjnych maszyny/urządzenia

Czego oczekujemy od kandydatów:

·      Wykształcenie min. zawodowe

·      Doświadczenie w pracy na stanowisku operatora maszyn

·      Zaangażowanie i samodzielność w działaniu

·      Dobra organizacja pracy oraz dyspozycyjność

·      Gotowość podjęcia pracy w systemie zmianowym

Prosimy o przesyłanie CV do Działu Personalnego Roldrob S.A. Tomaszów Mazowiecki

-zgłoszenia poprzez przycisk "aplikuj"

z dopiskiem “Operator maszyn i urządzeń SWR”

WAŻNE:

Przesyłane CV musi zawierać klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przez mnie dokumentach przez ”Roldrob” S.A. z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim

ul. Warszawska 168/172, w celu realizacji procesu rekrutacji.” CV bez powyższej zgody nie będzie brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

Administratorem Danych Osobowych jest Roldrob S.A. z siedzibą w Tomaszowie Maz. ul. Warszawska 168/172. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania, a także prawo ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych i prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli dane są przetwarzane niezgodnie z wymogami prawnymi oraz prawo odwołania zgody na przetwarzanie danych i żądania ich usunięcia w każdej chwili.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki,

Łódzkie

Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki
ID: 543512132