2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Golice
Dodane 17 maja 2024

Operator Maszyn i Urządzeń ZG Bielinek, Golice, Ognica gmina Cedynia

Lokalizacja

Golice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Operator Maszyn i Urządzeń

Miejsce pracy

ZG Bielinek, Golice i Ognica gmina Cedynia, woj. zachodniopomorskie;

Zadania:

§   obsługa maszyn i urządzeń do sortowania, kruszenia, wydobywania i transportu kruszywa;

§   obsługa maszyn budowlanych typu: ładowarki, koparki, spycharki, pogłębiarki;

§   drobne prace remontowo-konserwatorskie przy obsługiwanych urządzeniach;

§   ścisła współpraca z Kierownikiem Zakładu oraz zespołem.

Nasze wymagania na tych stanowiskach:

§   zainteresowanie i zdolności techniczne, elektryczne i/lub mechaniczne;

§   gotowość do pracy w systemie zmianowym;

§   umiejętność pracy w zespole;

§   zaangażowanie, odpowiedzialność i dyspozycyjność;

§   prawo jazdy kategorii B;

§   dbałość o porządek miejsca pracy;

Dodatkowym atutem ale nie wymogiem będą:

§   posiadanie wykształcenia zawodowego technicznego;

§   posiadanie uprawnień do obsługi maszyn budowlanych: ładowarki, koparki, spycharki, itp.

§   posiadanie uprawnień spawacza elektrycznego-, gazowego;

§   uprawnienia elektryczne min do 1kV dla grupy 1;

§   zainteresowanie nowinkami technicznymi;

§   doświadczenie w tej branży.

Nie posiadasz żadnych uprawnień? Nie rezygnuj z odpowiedzi na nasze ogłoszenie, ponieważ oferujemy:

§ pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w bezpiecznych warunkach z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i narzędzi;

§  możliwość rozwoju i zdobywania nowych uprawnień i kwalifikacji zawodowych;

§  pewne wynagrodzenie;

§  premie dostosowane do stanowiska pracy odzwierciedlające jakość wykonywanej pracy oraz osiągane rezultaty;

§  rozbudowana oferta ZFŚS [prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wypoczynku dla pracownika i członków rodziny, dedykowane ubezpieczenia, pożyczki mieszkaniowe, kasa zapomogowo-pożyczkowa, imprezy firmowe, szkolenia i kursy, dofinansowanie do nauki języków];

§  podnoszenie kwalifikacji zawodowych finansowane przez pracodawcę

§ pomagamy w relokacji

§  Świętujemy Barbórkę;

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie życiorysu zawodowego na adres e-mail lub adres firmy Kruszywa SKSM S.A. ul. Tartaczna 9, 70-893 Szczecin.

Telefon kontaktowy: 51*****81

Lokalizacja

Golice,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Golice
ID: 885457583