2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Piła
Dodane 29 kwietnia 2024

Operator maszyn introligatorskich (oprawa klejona/szyta/falcerka)

Lokalizacja

Piła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Colours Factory jest jedną z najszybciej rozwijających się drukarni w Polsce. Naszą siłą są nasi pracownicy, którzy stanowią naprawdę zgrany i pełen inspiracji zespół. Tworzą go energiczni, nastawieni na sukces specjaliści wielu dziedzin, których wiedza, doświadczenie i potencjał pozwalają nam budować przewagę konkurencyjną i osiągać coraz lepsze wyniki. Stawiamy na ludzi w każdym wieku, ambitnych, lubiących nowe wyzwania, otwartych na innowacyjność i dalszy rozwój. Dołącz do zespołu!

Aktualnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko: Operator maszyn introligatorskich

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa maszyny introligatorskiej (np. oprawa klejona, szyta, zeszytowa, falcerki, krajarki, sztanca, składarko-sklejarka)

  • przygotowanie maszyny do produkcji określonego asortymentu (przezbrojenie) zgodnie z danym zleceniem,

  • nadzorowanie procesu i dbanie o jego prawidłowy przebieg,

  • kontrolowanie jakości produktów i dokonywanie ewentualnych korekt,

  • raportowanie wykonanych zadań w systemie produkcyjnym,

  • wykonywanie prawidłowej konserwacji maszyny wspólnie z działem utrzymania ruchu,

  • dbanie o utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie zawodowe/średnie (mile widziane poligraficzne),

  • doświadczenie w samodzielnej obsłudze maszyn/linii produkcyjnej - warunek konieczny,

  • otwartość na naukę i chęć szkolenia,

  • zaangażowanie, samodzielność i umiejętność pracy w zespole,

  • dobra organizacja pracy i terminowość wykonywania powierzonych zadań,

  • umiejętność współpracy w zespole, komunikatywność

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Mile widziane doświadczenie na stanowisku operatora maszyn introligatorskich / introligatora.

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • nagrody pieniężne w programie poleceń pracowniczych,

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,

  • dużą samodzielność działania, możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,

  • szkolenia językowe – platforma e-learning do nauki języków obcych,

  • dostęp do kart sportowych na preferencyjnych warunkach,

  • przyjazną atmosferę pracy, wsparcie przełożonego i zespołu.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Piła,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piła
ID: 912045404